Konaklama

Malta Turizm Bakanlığı tarafından kontrol edilen ve lisans verilen konaklama kompleksleri her bütçeye ve ihtiyaca cevap verecek şekildedir. Paylaşımlı ve tek kişilik odalardan oluşan daireler okulla aynı binadadır. Diğer alternatifler ise okula yakın Öğrenci evleri, Hostel Konaklama, Aile Yanı Konaklama ve Otellerdir.

Tek Yatak Odalı Daireler

Bu apartmanlar okulla aynı yerde bulunmaktadırlar ve dairelerini ikiden fazla kişi ile paylaşmak istemeyen bireyler için idealdirler. Tek yatak odalı daireler tek, çift veya maksimum 3 kişilik kullanım için tutulabilir.

Paylaşımlı Apartman Daireleri

Bu konaklama türü de okulla aynı binada bulunmaktadır ve diğer öğrencilerle dairelerini paylaşmak isteyenler için idealdir. Paylaşımlı daireler tek, çift veya maksimum 3 kişilik kullanım için tutulabilir.

Hostel Konaklama

Okulun hemen karşısında kurulmuş olan Hostel, modern yatak odaları, özel tuvaletler ve ortak kullanılan bir mutfaktan oluşmaktadır. Hostel, yaşamdan keyif alan ancak kendi banyolarının kendilerine özel olmasını isteyen kişiler için idealdir. Hosteller tek, çift veya maksimum 3 kişilik kullanım için tutulabilir.

Öğrenci Evleri

Okulun hemen karşısında kurulmuş olan Öğrenci evleri, modern yatak odaları, paylaşımlı tuvaletler ve ortak kullanılan bir mutfaktan oluşmaktadır Bu konaklama şekli küçük bir bütçesi olan ve öğrenci hayatını tümüyle yaşamak isteyen kişiler için idealdir.

Aile Yanı Konaklama

İngilizce konuşan ev sahibi ailelerimiz okuldan sadece yürüme mesafesi kadar uzaklıktadır. Özenle seçilmiş bu aileler aile ortamında yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir.

Oteller

Clubclass, dört yıldızlı veya beş yıldızlı otellerin konforunu tercih eden öğrenciler için okuldan yürüyüş mesafesi kadar uzaklıkta konaklama alternatifleri sunmaktadır.